10 Vstupy a výstupy: 1x D-sub (VGA, analog) 1x Kompozitní 1x Komponentní 1x SCART 2x HDMI 1x výstup na sluchátka jack 3,5mm 1x PC Audio vstup 1x USB (s podporou přehrávání divX, JPEG a MP3 souborů) 1x CI-slot Možnost připevnění na zeď - ANO - pro držák VESA 75x75mm TV funkce: Analogový tuner Digitální tuner pro pozemní DVB-T vysílání MPEG2/MPEG4 Digitální tuner pro kabelové DVB-C vysílání MPEG2/MPEG4 Audio: Integrované reproduktory 2x5W Mechanické vlastnosti (stojan) Odnímatelný podstavec Ano Naklápění obrazovky Ano / 5° (dopředu) ~ 10° (dozadu) Napájení Typ napájení adaptér 19V 3,42A/Napájení (V)100-240V EKO Spotřeba elektrické energie dle normy IEC62087 Ed.2 (W) 37,8 Pohotovostní režim (W)0,74 Poměr jasu (%)90 Hmotnost (kg) Monitor (se stojanem) 4,2 kg Monitor (bez stojanu) 3,4 kg. Rozměry (š x v x h) (mm) Rozměry (se stojanem) 547 x 193,8 x 415,7 Rozměry (bez stojanu) 547 x 73,1 x 349,6 Rozměry obalu 624 x 470 x 140. Dodávané příslušenství (obsah balení) Síťový (napájecí) kabel s adaptérem, D-Sub kabel, dálkový ovladač, 2ks AAA baterie, PC audio kabel jack 3,5mm, LCD + podstavec ">
Internetové obchody NAKUPUJEM.cz :: www.www.televize-lcd.cz :: info@baz.cz

LG M2380D-PZ

LG M2380D-PZ

LG M2380D-PZ - LG M2380D-PZ je FullHD LED televize a monitor v jednom - integrovaným digitálním (MPEG2/MPEG4) DVB-T, DVB-C a analogovým televizním tunerem. Jako monitor může být díky svým technickým parametrům posloužit k širokému spektru využití, včetně hraní her a zpracování digitálních fotografií.

Po navolení příslušné funkce na dálkovém ovladači (dodáváno), se z něj stává plnohodnotný televizní přijímač, schopný pracovat s analogovým i digitálním DVB-T TV signálem. Bohatá konektorová výbava umožňuje připojení nejrůznějších audiovizuálních zařízení, kamerou počínaje, přes DVD rekordéry až po herní konzole. Tyto vlastnosti tak dělají z LCD LG M2380D skutečně multimediální přístroj, který uspokojí i velmi náročného uživatele.

Rozmanité AV/TV funkce s dálkovým ovládáním
Vychutnejte si pohodlný přístup k audiovizuálním zařízením, jako jsou např. DVD přehrávač, video přehrávač, herní konzole, kamera a další. LG M2380D s analogovým a digitálním TV tunerem a multimediálními reproduktory (stereo 2x5W).

Zobrazit Video-recenzi:


LCD s LED podsvícením LG série M80D jsou vhodné pro TV jako hudbu a mnoho další zábavy.

DFC (Digital Fine Contrast) technologie - Nejdokonalejší kontrastní poměr na světě
Nejlepší kvalita obrazu s nejextrémnějším kontrastním poměrem na světě. Zažijte nejčistější a nejostřejší možný obraz na dnešních LCD. S LG FLATRON barvy doslova vyskočí z obrazovky. Děkujeme konkurenci, že bez souhlasu nekopíruje texty, fotografie a pracně seskupené technické údaje o LG M2380D z webových stránek společnosti Computerweb s.r.o. provozující www.lcd-monitory.cz, www.lcdmonitory.cz, www.monitory-lcd.cz a www.monitory-lg.cz


Extrémně čistý a přirozený obraz díky LED podsvícení s dynamickým kontrastem 5.000.000 - mega kontrastní poměr. LCD bylo přizpůsobeno vysokým nárokům multimediálního uživatele. Rychlý panel s krátkou dobou odezvy pouhých 5 ms (ISO), a velmi široký pozorovací úhel 170°.

Ekologický LED monitor
- 40% úspora energie
- neobsahuje halogeny a rtuť

DFC (Digital Fine Contrast)
Světově nepokrokovější kontrastní poměr 5.000.000:1
Možnosti využití dnešních monitorů se rozšiřují. Jejich primární použití již není omezeno jen na práci, ale jsou určené také pro zábavu. Stále více uživatelů sleduje na monitoru filmy, animace a také televizní vysílání. DFC technologie od LG nabízí uživatelům čistější, ostřejší a jasnější obraz, a to díky špičkovému kontrastnímu poměru 5.000.000:1. DFC funguje v projekčním režimu MOVIE MODE, který je optimalizován pro ten nejjasnější obraz a zvládá i pohyblivé obrázky s proměnlivou úrovní jasu

Co je Digital Fine Contrast?
ACR (Auto Contents Recognition) : Analyzuje obsah obrazu a automaticky rozpoznává potřebu zvýšit kontrast
DCE (Digital Contrast Enhancer) : Zvyšuje kontrast obrazu
DCM (Digital Contrast Mapping) : Konečná optimalizace kontrastu ve výsledném digitálním obraze


LG M2380D nabízí konečně také možnost přehrávání filmových souborů, hudby (MP3) a obrázků (JPEG) přes USB vstup přímo na LCD bez nutnosti počítače nebo DVD přehrávače!


Podobně jako všechny LG monitory, M2380D je šetrná k životnímu prostředí díky své technologii LED Edge: obsahuje méně škodlivých látek (včetně rtuti a halogenů) a jeho funkce úspory energie z něj dělá jeden z nejúspornějších LCD na trhu.Prostřednictvím HDMI konektoru můžete připojit spoustu multimediálních zařízení, jako jsou např. digitální kamery, bluray přehrávače či herní konzole PS3 nebo X-Box 360


Širokoúhlá obrazovka
Poměr stran 16:9 je ideální pro sledování filmů z TV nebo DVD a pro hraní her.

FUNKCE TELEVIZE:
Slouží jako klasická, plnohodnotná televize s analogovým i digitálním pozemním a kabelovým televizním tunerem (DVB-T/C) se všemi obvyklými funkcemi (programy a jejich automatické naladění, TXT, Sleep, DO) bez nutnosti připojeného počítače. Zapojení na klasickou širokopásmovou nebo pokojovou anténu, nebo na kabelovou televizi. Součástí balení je dálkové ovládání.


ARC (automatický poměr stran)
Deformace jsou věcí minulosti! Ideální pro hry: S ARC formátu posun tradiční hry na 4:3 formátu na širokoúhlých monitorů se zobrazovaly roztažené či jinak deformované. S touto funkcí bude obraz perfektní. Výhoda: Na základě originálního rozlišení je obraz menší - ale mnohem ostřejší.


Full HDTV s tunerem MPEG4
Digitální TV tuner na platformě MPEG4, což je standardní formát digitálního televizního vysílání, podporuje sledování HDTV s vysokým rozlišením bez nutnosti samostatného přijímače. Tuner také dává jasný a věrný obraz v rozlišení Full HD (1920x1080 pixelů).

Dynamický zvuk s SRS TruSurround HD
Díky funkci SRS Trusurround HD, která pracuje se zaostřením a stereo efektem, je reprodukce hudby a lidského hlasu živá a přirozená. Sytý zvuk basů také maximalizuje dynamický zážitek při sledování filmů a hraní her.

Speciální funkce LG monitorů řady M80D
Automatická úprava poměru stran, režim obrázku / režim zvuku, automatická úprava jasu, možnost instalace na stěnu a u modelu s označením MxxDF vestavěný woofer (xx označuje úhlopříčku obrazovky). LED technologie
LG LCD monitory s LED podsvícením pokryvaji prakticky celý rozsah světlých a tmavých barev až po zobrazeni uhlově černá barvy, což je technicky ta nejtěžši barva k zobrazení. Díky použité technologii je panel velmi tenký.

Automatické nastavení jasu
Funkce automatického nastavení jasu zajišťuje optimální zobrazení obsahu. Díky této funkci zamezíte únavě Vašich očí.

Technické parametry:
Velikost obrazovky 23" (palců = 58,4 cm)
LED podsvícení - bílé LED diody
RGB - Široký úhel technologie TN (Twisted nematic)
Povrchová úprava Hard Coating (3H), Anti-Glare
Nativní rozlišení 1920x1080 bodů
Formát stran 16:9
Jas 250 cd/m²
Kontrastní poměr (digitální DFC kontrast) 5.000.000:1
Doba odezvy 5ms
Pozorovací úhly 170°/160° při CR>10

Vstupy a výstupy:
1x D-sub (VGA, analog)
1x Kompozitní
1x Komponentní
1x SCART
2x HDMI
1x výstup na sluchátka jack 3,5mm
1x PC Audio vstup
1x USB (s podporou přehrávání divX, JPEG a MP3 souborů)
1x CI-slot

Možnost připevnění na zeď - ANO - pro držák VESA 75x75mm

TV funkce:
Analogový tuner
Digitální tuner pro pozemní DVB-T vysílání MPEG2/MPEG4
Digitální tuner pro kabelové DVB-C vysílání MPEG2/MPEG4

Audio:
Integrované reproduktory 2x5W

Mechanické vlastnosti (stojan)
Odnímatelný podstavec Ano
Naklápění obrazovky Ano / 5° (dopředu) ~ 10° (dozadu)

Napájení
Typ napájení adaptér 19V 3,42A/Napájení (V)100-240V
EKO Spotřeba elektrické energie dle normy IEC62087 Ed.2 (W) 37,8
Pohotovostní režim (W)0,74
Poměr jasu (%)90

Hmotnost (kg)
Monitor (se stojanem) 4,2 kg
Monitor (bez stojanu) 3,4 kg.

Rozměry (š x v x h) (mm)
Rozměry (se stojanem) 547 x 193,8 x 415,7
Rozměry (bez stojanu) 547 x 73,1 x 349,6
Rozměry obalu 624 x 470 x 140.

Dodávané příslušenství (obsah balení)
Síťový (napájecí) kabel s adaptérem, D-Sub kabel, dálkový ovladač, 2ks AAA baterie, PC audio kabel jack 3,5mm, LCD + podstavec

Tento produkt již není v naší nabídce a nelze jej zakoupit

 Zpět