Internetové obchody NAKUPUJEM.cz :: www.www.televize-lcd.cz :: info@baz.cz

PANASONIC TX-L42S20E

PANASONIC TX-L42S20E

PANASONIC TX-L42S20E - Vynikající televizor Panasonic přináší skvělý obraz a mnoho moderních technologií. Televizor zobrazuje širší škálu přirozených barev ve větší hloubce, a to včetně jemných odstínů. Televizor má 42" obrazovku, na které můžete sledovat Vaše oblíbené filmy, dynamický sport nebo fantasticky barevně laděné dokumentární filmy a to vše v kvalitě při rozlišení 1920 x 1080. Televizor má V-Real Pro 4 procesor s vylepšenou podporou převzorkování obrazu na nejlepší možné rozlišení. Pro přijímání televizního signálu je integrovaný DVB-T tuner s podporou MPEG-4, ale také tuner pro pomalu končící analogové vysílání.

Nechybí elektronický programový průvodce, ale také inteligentní řízení nastavení obrazu pro různé scény. Maximálně a s pohodlím si tak vychutnáte tmavé a strašidelné scény, které můžou vzápětí nahradit scény se sytými a veselými barvami. Zvuk poskytnou dva reproduktory 2 x 10 W, které mají jedno pásmo a subwoofer. Technologie V-Audio Surround poskytuje efekt hloubky zvukového obrazu na základě předem naměřených dat odrazů signálu v místnosti, který je generován signálním procesorem. Dostačující jsou také možností připojení dalších přístrojů. Pomocí tří vstupů HDMI lze snadno připojit zdroje vysokého rozlišení, jako například BluRay přehrávače nebo konzoli PLAYSTATION 3. Analogové signály lze přivést přes komponentní video vstup.

Zorný úhel 178° zaručuje jasný obraz při sledování z libovolného úhlu. VIERA Link umožňuje obsluhu nejrůznějších AV zařízení, propojených kabelem HDMI, jediným dálkovým ovladačem televizoru VIERA. Díky režimu hraní her dochází k rychlejší odezvě obrazu a vy si tak můžete vychutnat požitek z hraní videoher. Díky slotu pro SD karty si můžete prohlížet Vaše fotografie a videa ve Full HD kvalitě.

Tento produkt již není v naší nabídce a nelze jej zakoupit

 Zpět