Internetové obchody NAKUPUJEM.cz :: www.www.televize-lcd.cz :: info@baz.cz

PANASONIC TX-P50VT20E

PANASONIC TX-P50VT20E

PANASONIC TX-P50VT20E - PANASONIC TX-P50VT20E je špičková Full-HD 3D plazma s frekvencí 600Hz a technologiemi Intelligent Frame Creation Pro, Infinite Black Pro a Certifikací THX.

Plazmové HD 3D televizory Panasonic spojuje technologie NeoPDP s nádherným 3D obrazem, a přinášejí tak zcela nový rozměr domácí zábavy. Poprvé v historii si tak mohou diváci vychutnat Hollywoodské trháky reálněji než kdykoliv předtím. Dejte sbohem starým technologiím, které neuměly kvalitní 3D obraz. Nové televizory Panasonic VIERA NeoPDP s Full HD 3D používají technologii Frame Sequential. Ta vysílá individuálně do každého oka Full HD obraz. Tato technologie zajistí dokonalé zobrazení 3D v domácích podmínkách. Potřebujete pouze soupravu 3D brýlí s aktivní závěrkou, sednout si a vydat se do akce.

Kontrast 5,000,000:1 umožňuje dosáhnout nové úrovně reprodukce černé. Nový panel a vylepšení v oblasti propouštění barev vylepšuje podávání černé barvy při pozorování obrazovky v jasném prostředí. Při sledování filmů vykreslí televizor VIERA scény přesně tak, jak to zamýšlel režisér, a to i ve scénách, kde je obtížné dosáhnout správného vyvážení světel a stínů.

Technologie 600 Hz umožňuje dokonalé sledování filmů i fotografií v rozlišení s 1080 řádky. Pro dosažení ještě větší čistoty obrazu používá Panasonic vlastní unikátní technologii analýzy obrazu. Tato technologie převádí pohyb každé scény na data, která potom optimalizuje pro zobrazení rychlých akcí v plném vysokém rozlišení. Každé obrazové pole je zobrazeno po kratší dobu než dříve, což zamezuje vzniku paobrazů.

Certifikace THX se propůjčuje televizorům, které jsou optimální pro sledování filmů. To znamená, že kvalita obrazu vyhověla nutným podmínkám pro jas a kontrast umožňujícím v domácím prostředí sledování obrazu, který přesně odpovídá záměrům tvůrců filmu.

Sledujte internet přímo na obrazovce televizoru. S technologií VIERA CAST a vestavěným, snadno ovladatelným Webovým rozhraním můžete pohodlně sledovat videoklipy, fotky, předpověď počasí nebo třeba burzovní zprávy. Není zapotřebí žádné další zařízení. A co navíc, VIERA CAST nabízí další nové on-line aplikace ze světa komunikací, populární SkypeTM a Twitter aplikaci.

Balení obsahuje 2ks 3D brýle.

Tento produkt již není v naší nabídce a nelze jej zakoupit

 Zpět