Internetové obchody NAKUPUJEM.cz :: www.www.televize-lcd.cz :: info@baz.cz

LG M198WA-BZ TV tuner

LG M198WA-BZ TV tuner

LG M198WA-BZ TV tuner - Řada LG M198WA-BZ s televizním tunerem nabízí širokou škálu digitálních A/V vstupů pro kamkordéry, DVD přehrávače, herní konzoly a HD zdroje od Composite přes S-Video, Scart až po Component. Jen namátkou uveďme, že pokud chce uživatel na svém počítači přejít například od sledování živého televizního vysílání k nějaké produktivnější činnosti, stačí mu k tomu jediný stisk tlačítka monitoru.

Kromě toho LG M198WA-BZ nabízí absolutně nejlepší kvalitu obrazu, která je dnes na trhu k dostání, a obraz je tak srovnatelný s realitou. Díky rozlišení 1440 x 900 u 19-palcového modelu nabízí řada LG M198WA-BZ nejdokonalejší kontrastní poměr 3000:1 a odezvu 5ms. Tyto vlastnosti umožňují uživatelům hrát a na obrazovce sledovat graficky náročné akční hry nebo filmy s minimálním či žádným zkreslením. Technologie Digital Fine Contrast Ratio (DFC) lépe zobrazuje rychle se pohybující obrazy bez ohledu na jejich tmavost či světlost.

DFC (Digital Fine Contrast)
Světově nepokrokovější kontrastní poměr 3000:1
Možnosti využití dnešních monitorů se rozšiřují. Jejich primární použití již není omezeno jen na práci, ale jsou určené také pro zábavu. Stále více uživatelů sleduje na monitoru filmy, animace a také televizní vysílání. DFC technologie od LG nabízí uživatelům čistější, ostřejší a jasnější obraz, a to díky špičkovému kontrastnímu poměru 3000:1. DFC funguje v projekčním režimu "MOVIE MODE", který je optimalizován pro ten nejjasnější obraz a zvládá i pohyblivé obrázky s proměnlivou úrovní jasu.

sRGB (standardised Red Green Blue) představuje standardizovaný barevný prostor, které zařízení splňující tento standard umí korektně zobrazit. Tento standard se používá u monitorů, scannerů, digitální fotoaparátů, tiskových zařízení, apod. Výhoda pro uživatele zařízení postavených na standardu sRGB je nesporná. Všechny periferie počítače mu přináší stejné zobrazení, které zachovává věrnost a autentičnost barev. Aby se minimalizoval vliv různých technologií na věrnost zobrazení, začalo LG do svých LCD monitorů implementovat sRGB standard.

Ideální pro pohyblivé obrázky
Optimalizováno pro nejjasnější filmový obraz - vhodné pro pohyblivé obrázky s proměnlivou úrovní jasu (filmy, animace, hry, fotografie, atd.)
Užijte si čistší, ostřejší a jasnější obraz

Silnější v temnotách
Nejužitečnější při zobrazování tmavých obrazů - čistý obraz na tmavém pozadí
Excelentní klasifikace tmavých barev
Zobrazuje "PERFEKTNÍ ČERNOU" s pomocí automatické regulace

Vyčistěte si zrak
Tak reálné, jak to jen lze - jako byste se dívali na reálný objekt´
Potěšte svůj zrak obrazem bez deformací

Co je Digital Fine Contrast?
ACR (Auto Contents Recognition) : Analyzuje obsah obrazu a automaticky rozpoznává potřebu zvýšit kontrast
DCE (Digital Contrast Enhancer) : Zvyšuje kontrast obrazu
DCM (Digital Contrast Mapping) : Konečná optimalizace kontrastu ve výsledném digitálním obraze

DVI vstup, TV tuner, vestavěné reproduktory (3W x 2) a pozorovací úhel 170/170 činí z tohoto monitoru s vysokým rozlišením univerzální a zároveň vysoce funkční zařízení. Navíc mají monitory řady FLATRON M8W certifikaci pro systém Windows Vista Premium a jsou ideálním řešením pro plné využití vyspělého uživatelského rozhraní tohoto systému. Tato řada nabízí více prostoru na obrazovce a uživatelé tak mohou využívat větší pracovní plochu. Milovníci filmů a her mohou rovněž sledovat širokoúhlé panoramatické obrázky, aniž by jakkoliv utrpěla jejich kvalita. Vzhled monitorů byl navržen tak, aby se díky svému uměleckému ztvárnění dobře vyjímaly v jakémkoliv prostoru.

FUNKCE TELEVIZE:
Slouží jako klasická, plnohodnotná televize se všemi obvyklými funkcemi (programy a jejich automatické naladění, TXT, Sleep, DO) bez nutnosti připojeného počítače. Zapojení na klasickou anténu nebo kabelovou televizi. Součástí balení je dálkové ovládání.

Úhlopříčka: 19" 16:9 TN
Barevné hloubka: 16.2M(6bit+FRC)
Rozlišení: 1440x900
Velikost bodu: 0.2835 x 0.2835
Podsvícení 4 CCFL lampy
MTBF (hodin) 40 000

Vstupy:
D-Sub
DVI-D
PC Audio jack
Composite
S-Video
Component
SCART

Výstupy:
PC Audio - jack (vzadu)

TV tuner
PAL/SECAM
Dálkové ovládání - dodáváno
Teletext

Frekvence
H-Frekvence (Analog) 30 ~ 83 kHz
H-Frekvence (Digital) 30 ~ 83 kHz
V-Frekvence (Analog) 56 ~ 75 Hz
V-Frekvence (Digital) 56 ~ 75 Hz

Ovládání:
Počet tlačítek: 8
Umístění: vespodu
Barva LED diody: modrá

OSD jazyky: English, French, German, Italian, Spanish, Portuguese, Swedish, Finnish, Polish, Russian, Korean, Chinese, Japanese, Greek, Ukraine

Napájecí zdroj - integrovaný
Spotřeba (On): 50 W
Sleep Mode: 1 W
Vypnuto: 1 W

Podstavec: otočný, náklon vpřed 5°, vzad 15°

Rozměry:
454.5mm(Š) * 230mm(H) * 391.5mm(V)
Hmotnost: 4.9kg

Ostatní:
sRGB Yes
Pb Free Yes
DDC/CI Yes
HDCP Yes
Remote Control Yes
Others1 Vista Premium
UL(cUL) Yes
TUV-GS Yes
SEMKO Yes
FCC-B, CE Yes
EPA Yes
VESA Mounting Yes (100 x 100)
ISO13406-2

Český manuál v elektronické podobě ke stažení.

Tento produkt již není v naší nabídce a nelze jej zakoupit

 Zpět