10) Počet barev 16.7 mil. Vstupní signál: Obrazový signál Analogový RGB, DVI, HDMI, komponentní, TV (DTV/ATV) Synchronizační signál Samostatně H a V, kompozitní Konektor 15kolíkový D-SUB, DVI-D, 2HDMI, komponentní, DTV tuner, Optical Out, SCART, CI Slot Na levé boční straně je CI slot, HDMI vstup a výstup na sluchátka jack 3,5mm Na pravé boční straně jsou ovládací tlačítka. Napájení : Spotřeba energie 70 W (Max.) Pohotovostní režim (DPMS) < 2 W Typ Vestavěné Funkce : Plug & Play DDC2B Multimediální reproduktory 3 W, 2 kanály (SRS TruSurround XT) Další doplňky Dálkové ovládání, kabel D-Sub, kabel DVI-D Speciální vlastnosti Built-in DTV (DVB) Tuner, Sound : SRS TruSurround XT . Optical digital sound (SPDIF) . Component, HDMIX2, Supporting 1080P Input, CI Slot Kompatibilita s počítači Mac Ano Možnost upevnění na stěnu ANO - se speciálním držákem od Samsungu, cena cca 800 Kč - bude v prodeji Barevné provedení Rose Black Rozměry: Rozměry produktu (s podstavcem, Š x V x H) 610 x 502,5 x 245 mm Rozměry produktu (bez podstavce, Š x V x H) 610 x 435 x 86,5 mm Přepravní rozměry (Š x V x H) 702 x 567 x 185 mm Hmotnost produktu 8,6 kg Přepravní hmotnost 11,1 kg Podstavec otočný kolem svislé osy, náklopný, jednoduchý ">
Internetové obchody NAKUPUJEM.cz :: www.www.televize-lcd.cz :: info@baz.cz

Samsung T260HD - poškozený rám


Samsung T260HD - poškozený rám - Rám LCD obrazovky byl poškozen při přepravě - v pravém dolním rohu plasového rámu obrazovky je "pavouk" - prasklina. Obrazovka LCD je nepoškozená, LCD/TV je zcela funkční. Je prodáváno se slevou, původní cena 8tis Kč s DPH.

Samsung T260HD je 26" LCD monitor s integrovaným analogovým a digitálním DVB-T televizním tunerem, s jedinečným designem a perfektním obrazem. Unikátní povrchová úprava dodává monitoru působivý křišťálově jasný vzhled. Díky eleganímu designu se tento monitor stane skutečnou ozdobou Vašeho bytu nebo pracovny. Unikátními parametry disponuje také obraz: dynamický kontrast 10000:1 dělá ze Samsungu T260HD světovou jedničku, doba odezvy 5 ms spolu s rozlišením 1.920 x 1.200 zaručují perfetktně ostrý a detailní obraz. Model T260HD je vybaven kombinovaným analogovým a digitálním TV tunerem a 3W stereoreproduktory.

Model Samsung T260HD je vybaven tunerem pro příjem digitálního TV signálu DVB-T. Monitor je tak připraven na přechod na digitální televizní vysílání. Díky TV tuneru můžete monitor používat také jako plnohodnotnou televizi (součástí balení je dálkový ovladač). Investicí do jednoho kvalitního multifunkčního zařízení tak ušetříte jak náklady na nákup dalších zařízení, tak místo ve Vašem bytě nebo pracovně.

Unikátními parametry disponuje také obraz: dynamický kontrast 10000:1 dělá ze Samsungu T260HD světovou jedničku, vyjímečně nízká doba odezvy 5ms spolu s rozlišením 1920x1200 zaručují perfetktně ostrý obraz. Další unikátní vlastností monitoru je spotřeba pouhých 0.3W ve standby módu.

Exkluzivní design
Samsung T260HD zaujme jedinečným designem. Povrch monitoru je vyroben speciální technologií, díky které má vzhled křišťálového skla. Efektní prolínání černého podkladu, barevných prvků a průhledné křišťálové vrstvy vytváří z T260HD šperk, který se stane ozdobou Vašeho bytu nebo pracovny.

Kabeláž monitoru je navržena tak, aby kabely nenarušovaly jemné křivky rámu. Působivá elegance monitoru je podtržena efektním LED podvícením ovládacích prvků.

Dynamický kontrast 10000:1
Světově unikátní úroveň dynamického kontrastu 10000:1 je zárukou mimořádně živého obrazu. Technologie Dynamický kontrast mění intenzitu podsvícení monitoru v závislosti na rozložení jasů v obraze. Pokud v obraze převažují jasné tóny, intenzita podsvícení se zvýší, při tmavých scénách se naopak sníží. Výsledkem je vyjímečně jasný a čistý obraz.

FUNKCE TELEVIZE:
Slouží jako klasická, plnohodnotná televize s analogovým i digitálním televizním tunerem (DVB-T) se všemi obvyklými funkcemi (programy a jejich automatické naladění, TXT, Sleep, DO) bez nutnosti připojeného počítače. Zapojení na klasickou širokopásmovou nebo pokojovou anténu. Součástí balení je dálkové ovládání.

Specifikace

Velikost obrazovky 25,5" širokoúhlá (65cm)
Rozlišení 1.920 x 1.200
Jas 300 cd/m
Kontrastní poměr DC 10000:1 (1000:1) (Typ.)
Doba odezvy 5 ms
Úhel pohledu (horizontální/vertikální) 170˚/150˚ (CR>10)
Počet barev 16.7 mil.

Vstupní signál:
Obrazový signál Analogový RGB, DVI, HDMI, komponentní, TV (DTV/ATV)
Synchronizační signál Samostatně H a V, kompozitní
Konektor 15kolíkový D-SUB, DVI-D, 2HDMI, komponentní, DTV tuner, Optical Out, SCART, CI Slot

Na levé boční straně je CI slot, HDMI vstup a výstup na sluchátka jack 3,5mm
Na pravé boční straně jsou ovládací tlačítka.

Napájení :
Spotřeba energie 70 W (Max.)
Pohotovostní režim (DPMS) < 2 W
Typ Vestavěné

Funkce :
Plug & Play DDC2B
Multimediální reproduktory 3 W, 2 kanály (SRS TruSurround XT)
Další doplňky Dálkové ovládání, kabel D-Sub, kabel DVI-D
Speciální vlastnosti Built-in DTV (DVB) Tuner, Sound : SRS TruSurround XT . Optical digital sound (SPDIF) . Component, HDMIX2, Supporting 1080P Input, CI Slot
Kompatibilita s počítači Mac Ano
Možnost upevnění na stěnu ANO - se speciálním držákem od Samsungu, cena cca 800 Kč - bude v prodeji
Barevné provedení Rose Black

Rozměry:
Rozměry produktu (s podstavcem, Š x V x H) 610 x 502,5 x 245 mm
Rozměry produktu (bez podstavce, Š x V x H) 610 x 435 x 86,5 mm
Přepravní rozměry (Š x V x H) 702 x 567 x 185 mm
Hmotnost produktu 8,6 kg
Přepravní hmotnost 11,1 kg
Podstavec otočný kolem svislé osy, náklopný, jednoduchý

Tento produkt již není v naší nabídce a nelze jej zakoupit

 Zpět