Internetové obchody NAKUPUJEM.cz :: www.www.televize-lcd.cz :: info@baz.cz

Hyundai Q320 USB

Hyundai Q320 USB

Hyundai Q320 USB - HYUNDAI Q320 ZÍSKAL OCENĚNÍ PALEC ČASOPISU COMPUTER 6/06
Citace: "Televize nabízí kvalitní provedení včetně příjemného obrazu. Perličkou je integrovaná čtečka paměťových karet a USB disků zvládající DivX včetně titulků."

Zbrusu nový LCD televizor od známého korejského výrobce Hyundai představuje kombinaci nejmodernějších technologií, vynikajícího designu a možnosti připojení ke stávajícím i moderním audio/video přístrojům.

Tento typ televize jsme měli možnost osobně vyzkoušet - jak analogový, tak i digitální příjem televize. Zeptejte se na informace, které Vás zajímají!

Špičkovým multimediálním monitorem a vynikajícím televizním přijímačem model značky Hyundai Q320. Jedná se o širokoúhlý LCD panel, který směle nahradí Vaši současnou domácí televizi a přitom velmi dobře poslouží jako LCD monitor k počítači, reklamní plocha či projekční displej při firemních prezentacích.

Jako přístroj s integrovaným digitálním DVB-T tunerem, vybavený kvalitním, ostrým, věrným a samozřejmě naprosto plochým obrazem přímo vybízí možností spojení s aparaturou domácího kina a nejen svými kvalitními integrovanými reproduktory slibuje zážitek, hodný lepšího skutečného kina ať už na klasické videokazetě či s šestikanálovým prostorovým zvukem z DVD.

Tento model, největší z řady multimediálních LCD tohoto výrobce, disponuje úhlopříčkou 32", což odpovídá celým 81 centimetrům. Poskytuje skvělý obraz v širokoúhlém rozlišení 1366x768, vysoký kontrast 1000:1 a jas 500 cd/m2 jsou zárukou brilantních barev a ostrých detailů. Pozorovací úhly displeje 178° v obou rovinách jsou dostatečné i pro početnější obecenstvo a rychlost odezvy 8ms je hodnota, dostatečná pro sledování filmů i dynamických scén při hraní her.

Vestavěný analogový televizní tuner podporuje normy PAL B/G,D/K,I i SECAM. Digitální tuner je schopen přijímat vysílání typu DVB-T, které bude postupně nahrazovat vysílání analogové. Bohatě popsané dálkové ovládání slouží nejen k základnímu ovládání televize, ale rovněž listování v teletextu s pamětí na 252 stránek a veškerou konfiguraci obrazovky pomocí OnScreen menu. Funkce jako přepínání režimu 4:3/16:9, Picture-in-Picture a Zoom jsou samozřejmostí.

Televizor disponuje všemi potřebnými videovstupy pro připojení zařízení jako jsou kamery, videorekordéry nebo DVD přehrávače, datové VGA a DVI vstupy umožňují použít jej i jako běžný LCD monitor. K dispozici se tady nabízí dvojitý SCART, S-video, kompozitní video (rovněž dvakrát), komponentní vstup, stereo audiovstup/výstup i digitální výstup nejen pro subwoofer, VGA D-Sub konektor pro připojení k počítači a samozřejmě také anténní BNC.

Tento model má oproti Hyundai Q321 ještě navíc dva sloty na paměťové karty a USB port:

Multi-Memorycard Reader/Player
Hyundai Q320 je vybaven multi-memory-card přehrávačem, který dokáže číst ze 14 různých médií. Rozšiřuje se tak o 3 další sloty. Přehrává multimediální formáty (např. mp3, DivX, JPG) připojené přes externí USB - hadr disk, přes paměťové karty SD nebo jiné formáty.
Vyzkoušeno: přepnutím v menu na multi-m-player se dostanete do výběru přehrávání mp3, filmů nebo fotografií. Soubory lze procházet běžnou adresářovou strukturou (u foto s náhledy). Foto lze zvětšovat, film posunovat vpřed/vzad.

Televizor disponuje vstupem RS232 pro případný update firmware.

Obrazovka:
Typ: LCD
Úhlopříčka: 32 palců
Formát: 16:9
Rozlišení: 1366 x 768 bodů
Rychlost odezvy: 8 ms
Pozorovací úhel: 178° / 178°
Jas: 500 cd/m2
Kontrast: 1200:1

TV tuner:
Typ: analogový a digitální DVB-T
Analogová pásma: VHF, UHF, CATV
Systém: PAL B/G, D/K, I,SECAM B/G, L

Zvuk:
Vestavěné stereo reproduktory
Výkon: 2x 10 W
SRS TruSurround XT

Vstupy:
RF anténa
DVI
VGA
Kompozitní video
S-video
2x komponentní video (podpora progressive scan)
Stereo audio
RS-232C
HDCP Interface
SCART (AV Signal in/out)

Výstupy:
Kompozitní video
Stereo audio (2x CINCH)
Digitální audio (SPDIF)
Subwoofer
Audio

Další funkce:
Čtečka karet MMC
Rodičovský zámek
Progressive Scan
Color Tone Control
FiT Engin
Deinterlacer
PIP, Double Window
EPG

Elektrické údaje:
Napájecí napětí: 100 - 240 V
Frekvence: 50 - 60 Hz
Spotřeba: max. 150 W

Rozměry:
772 x 103 x 467,5 mm (bez podstavce)
772 x 230 x 563,5 mm (včetně podstavce)

Hmotnost:
15,3 / 19,3 kg

* anténní vstup - pro příjem digitálního vysílání postačí stávající anténní systém

Součástí dodávky je - televizor s podstavcem a dvěmi reproduktory, anténní kabel, přívodní šňůra, dálkový ovladač, uživatelský manuál.

Tento produkt již není v naší nabídce a nelze jej zakoupit

 Zpět