:: notebooky acer :: LG :: lcd televize :: Samsung :: lcd monitory :: LG :: lcd televize :: lcd televize :: LG :: lcd televize :: lcd televize :: Internetové obchody NAKUPUJEM.cz
LCD televize

LCD Televize

Nejširší nabídka LCD a plazma televizí - pohodlný nákup se zárukou
Doprava LCDTV po celé ČR! LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony
Jak nakupovat   FAQ   Televize na splátky   Jak vybírat televizi   Slovníček   Recenze a srovnání televizí   Doprava   Záruka   Kontakt
Přihlásit : : Nový zákazník


Vyhledávání
 
 
 
 

Kategorie
  LCD televize
Přenosné LCD televize
3D televize
LED televize
Plazmové televize
Úhlopříčka 19" (48cm)
Úhlopříčka 20" (51cm)
Úhlopříčka 22" (56cm)
Úhlopříčka 23" a 24"
Úhlopříčka 26" a 27"
Úhlopříčka 32" (81cm)
Úhlopříčka 37" (94cm)
Úhlopříčka 40" (102cm)
Úhlopříčka 42" (107cm)
Úhlopříčka 43" (109cm)
Úhlopříčka 46" (117cm)
Úhlopříčka 47" (119cm)
Úhlopříčka 50" (127cm)
Úhlopříčka 51" (129cm)
Úhlopříčka 55" a více
Příslušenství k TV

 
 

Výrobci televizí
  Hyundai
LCD televize Hyundai


LG Electronics
LCD televize LG Electronics


Ostatní
LCD televize Ostatní


Panasonic
LCD televize Panasonic


Philips
LCD televize Philips


Roadstar
LCD televize Roadstar


Samsung
LCD televize Samsung


Sencor
LCD televize Sencor


Sony
LCD televize Sony


 
 

Samsung televize a novinky
 

Samsung televize a novinky

Plné vysoké rozlišení, dvoubarevný exkluzivní design, lepší obraz a nižší ceny. Nejen to letos nachystal Samsung.

Téměř každý třetí prodaný LCD televizor v České republice na sobě nese na sobě nápis Samsung. Přesněji 29 % všech LCD, ale trochu překvapivě také téměř 20 % plazmových televizorů z celkového objemu všech prodaných TV přístrojů za rok 2007. To řadí tohoto výrobce na první místo v prodejích LCD TV a druhé v plazmách. Ani letos nechce Samsung ponechat nic náhodě a tak na včerejší tiskové konferenci představil novinky pro rok 2008. Samozřejmě – nejen televizory, ale také ostatní AV techniku.

Série 6 ve znamení Crystal Designu

Protože klavírní černý lesklý vzhled televizorů již začíná být nepsaným standardem, přišel Samsung s novinkou. Použití dvou různých plastů dosáhl výrobce tzv. Crystal Designu. Ten naleznete u série 6, tj. Full HD LCD televizorů s úhlopříčkami: 22, 32, 37, 40, 46 a 52 palců. Dle výrobce činí novu sérii 6 LCD TV tím, od čeho jen stěží odtrhnete oči. Zajímavý přechod různých odstínů červené barvy, který je pro tento design charakteristický, je závislý na osvětlení v místnosti a tak vznikají různé variace barev.

Vylepšená je i obrazová kvalita. Super Patterned Vertical Alignment (SPVA) panel přináší sledovací úhel 178 stupňů ze všech čtyř stran spolu s mnoha dalšími vylepšeními obrazu. Full HD (1080p) panely značky Samsung využívají nové vysokorychlostní tekuté krystaly, které zkracují dobu odezvy až na 4ms. Rychlá doba odezvy, spojená s technologií Motion Plus 100Hz, snižuje rozmazání pohybujícího se obrazu a vibrace, což se uplatní zejména při sledování sportu. Vylepšeno by také mělo být podání černé a díky přidání ochranných vrstev bylo docíleno nižšího lesku a kvalitnějšího obrazu i při sledování z větších úhlů. Dynamický kontrast této série je až 50 000:1.

Aby se modely série 6 mohly stát opravdovým centrem domácí zábavy, vybavil je Samsung pokročilou HD konektivitou a síťovým připojením. Vylepšením je také přítomnost čtyř HDMI 1.3 vstupů (včetně jednoho z boku).

Konečně Full HD LCD pro každého?

Cenově velmi zajímavá nižší série 5 s rozlišením 1080p nabídne pro změnu čistý design doplněný na dotyk citlivými ovládacími prvky, které nahrazují postranní tlačítka. Propojení je zcela jednoduché díky třem HDMI vstupům, včetně bočního konektoru USB 2.0. Dynamický kontrast nabízí až 30 000:1. Série 5 LCD HDTV by již měla být v prodeji a úhlopříčky jsou: 32, 37, 40, 46 a 52 palců, přičemž doporučená cena nejmenšího 32“ Full HD televizoru začíná na necelých 25 tisících.

Modely série 4 se svým rozlišením 720p řadí již mezi HD ready televizory. Opět je použit SPVA LCD panel, který přináší špičkovou kvalitu obrazu a 178stupňový pozorovací úhel ze všech stran. Součástí černého lesklého designu jsou i dolů směřující stereo reproduktory – ty jsou zcela skryty ve speciálně navržených komorách na spodku displeje.

Úhlopříčky LCD série 4 jsou 19, 22, 26, 32, 37 a 40 palců. Ceny patří také mezi ty zajímavé, například zástupce u nás nejprodávanější velikosti 32 palců Samsung LE32A455 má doporučenou 19 990 Kč.

Levnější vylepšené plazmy

Pokud patříte mezi ty, kdo preferují plazmy, tak pro vás Samsung nachystal dvě s plným vysokým rozlišení (řada 5 – úhlopříčka 50") a tři HD ready (řada 4 – úhlopříčky 42" a 50"). Všechny modely obou řad se mohou pochlubit zářícím designem v černi koncertního křídla. Kontrastní poměr televizorů je až 30 000:1 a zážitek vylepšuje antireflexní technologie FilterBright.

Největší 70" LCD televizor Samsung s LED podsvícením
Dle výrobce i modely série 4 využívají technologie a inovace dosud vyhrazené pouze pro 3D DLP HDTV a také využívají pokročilé softwarové algoritmy k odstranění šumu a falešných obrysů, díky čemuž přináší ostrý obraz i při rychlých akčních scénách. Všechny modely jsou vybaveny třemi HDMI konektory a u Full HD televizorů naleznete i USB 2.0 konektor. Cenově nejzajímavější je asi nejmenší 42“ plazma, která má doporučenou cenu jen 25 990 Kč.

Zdroj: http://avmania.zive.cz/

(17.06.2008)
 
 

Akční ceny
 
LG 32LD351
LG 32LD351

7200 Kč

 
 

Nepřehlédněte
 
Báječné ceny LG monitorů

 
 

Kontakt
   
 

Vytvořil COMPUTERWEB :: All rights reserved © 2021
TELEVIZE-LCD - Široká nabídka LCD televizí za nízké ceny.
Internetové obchody - LCD monitory a LCD monitory LG | sitemap.xml